Stávka proti nestávkování.

04. 12. 2007 | † 08. 12. 2008 | kód autora: iEC

Jsme jediná škola ve městě, která se dnešní stávky neúčastní. Česky řečeno, nestávkuje. Nespravedlnost. Hřích. Svinstvo. Sviňárna. Budu muset někomu ukrást stříkačku plnou heráku, abych na všechno zapomněla. Ohledně školy, stejně tam dneska ani nepáchnu. S mojí akcí stávka proti nestávkování se nikdo neztotožňuje. A já připravila pro její účastníky rohlíky s máslem. Ne, kecám, rohlíky už nemáme, tak snad to máslo bude stačit.

Naše škola je celá na pytel. Po chodbě se šíří z hlav umaštěných dredařů závan připomínající mi nápadně realisticky mou návštěvu v Nizozemsku (tak jsem si zase aspoň vzpomněla na Joeriho). Aby bylo jasno, drogy nesnáším (a to víte, že herák není droga?). Navíc není tenhle týden ve škole jeden ušlápnutý, stejně prťavý člověk jako já, Kááá se jmenuje, který by mě na chodbě očumoval a usmíval se na mě (samozřejmě všechno s úmyslem dostat mě do postele). Nevím, proč se mi nápadně často dívá na moje ruce. Ano, mám je sice rozpíchané od jehly, ale to není jistě ten pravý důvod, proč na ně tak zírá.

Stejně jsme měli mít dnes tu zatuchlinou páchnoucí učitelku na matematiku, která každým rokem chybí měsíc před Vánocemi a měsíc před Velikonocemi (šíří se zvěsti, že peče cukroví a barví kraslice), tenhle rok však trochu zapomněla (asi bude cukroví kupovat, tak jako my). Matematika, do které už přes měsíc nenosím sešit (dopsala jsem ho a nechce se mi kupovat nový), je předmět pro mě kupodivu pochopitelný. Sousedka v lavici však neustále opruzuje s tím, abych jí to vysvětlila (tss, má dávat pozor, fúrie jedna).

Ležím si zachumlaná v posteli s noťasem, vedle sebe máslo (to kdyby se někdo chtěl té mé stávky přeci jenom zúčastnit) a přemejšlím nad tím, proč je ten Joeri tak krásnej a proč že se mi vlastně ti DirtyChocolatePants tak líbí (ajo, vždyť tam hraje Joeri).


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.